тут появится виджет

Про нас

Код ЕДРПОУ: 31886847
Ліцензія Наказ МОЗ України №1706 від 20.09.2018
Договір №0000-6P5M-M000 про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій від 01.01.2019

Комунальне некомерційне підприємство «Міська дитяча поліклініка № 2» Харківської міської ради надає медичну допомогу (профілактичну, діагностичну, лікувальну, санітарно-освітню) дитячому населенню Новобаварського району м.Харкова віком  від 0 до 18 років.

КНП «Міська дитяча поліклініка № 2» Харківської міської ради розташований у центрі Новобаварського району, за адресою: м.Харків, пр.Любові Малої, 2-б, в легкодоступному для населення місці з радіусом обслуговування  до 8-10 кілометрів.

Для зручності обслуговування жителів району, які мешкають на віддалених дільницях, організовано роботу двох амбулаторій, розташованих за адресами:

  • вул. Власенко, 20 – обслуговується населення чисельністю 4,5тис. чоловік. Для проведення консультацій один раз на тиждень на філіал виїжджають лікарі-спеціалісти та лікар -лаборант.
  • вул. Кибальчича, 29 – обслуговується населення, яке мешкає на віддалених дільницях району. Лікар-педіатр проводить прийом двічі на тиждень.

Комунальне некомерційне підприємство «Міська дитяча поліклініка № 2» Харківської міської ради укомплектоване лікарями, медичними сестрами та молодшим медичним персоналом у відповідності з кількістю прикріпленого дитячого населення.

В КНП «Міська дитяча поліклініка № 2» ХМР надається амбулаторна медична допомога з використанням локальних клінічних Протоколів надання медичної допомоги дітям, розроблених на підставі Протоколів надання медичної допомоги дітям, затверджених наказами Міністерства охорони здоров’я України.

Захворювання, з приводу яких пацієнти звертаються за медичною допомогою, внесені до Переліку захворювань та станів, при яких медична допомога може надаватись в амбулаторно-поліклінічних умовах.

Динамічне спостереження за здоровими  дітьми віком до 3-хроків життя здійснюється у відповідності до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20.03.2008 №149 «Про затвердження клінічного протоколу медичного догляду за здоровою дитиною віком до 3-х років».

Динамічне спостереження за дитячим населенням віком до 18-ти років з визначенням, при потребі, диспансерного нагляду здійснюється у відповідності до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.11.2002 №434 «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні».

Проведення профілактичних щеплень дитячому населенню району обслуговування здійснюється протягом року при наявності імунобіологічних препаратів  у відповідності до Календаря щеплень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я  України від 16.09.2011 №595 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів» в редакції наказу Міністерства охорони здоров’я  України від 11.08.2014 №551 «Про удосконалення проведення профілактичних щеплень в Україні».

Профілактична допомога складається з  систематичного  проведення профілактичних оглядів організованих та неорганізованих дітей молодшого та дошкільного віку, поглибленого медичного профілактичного огляду школярів.

Лікувально-діагностична робота полягає в проведенні, за потребою, клініко-лабораторного обстеження дітям, консультацій лікарів-спеціалістів, лікуванні та диспансерному нагляду за дітьми.

Санітарно-просвітня робота проводиться кожним медичним працівником як із дітьми, так і з дорослим населенням району.

Невідкладна медична допомога, при необхідності, здійснюються лікарями всіх фахів всім віковим групам населенням району, в межах компетенції, згідно вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31.08.2004р. №437 «Про затвердження клінічних Протоколів надання медичної допомоги при невідкладних станах у дітей на шпитальному та до шпитальному етапах».

Надання медичної допомоги дитячому населенню району обслуговування здійснюється лікарями-педіатрами дільничними та медичними сестрами дільничними педіатричного відділення № 1 та педіатричного відділення № 2.

Медичне забезпечення в загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих дошкільних закладах, розташованих на території Новобаварського району, здійснюється лікарями-педіатрами та медичними сестрами дошкільно-шкільного віділення.

Дитяче населення має змогу отримати консультації лікарів-фахівців КНП«Міська дитяча поліклініка № 2» ХМР, а саме: невролога, кардіолога, офтальмолога, отоларинголога, хірурга, ортопеда, дитячого гінеколога, фізіотерапевта, інфекціоніста, гастроентеролога, рентгенолога, лікаря кабінету щеплень,  лікаря функціональної діагностики, логопеда, психолога, стоматолога.

З метою проведення дообстеження та лікування діти, згідно медичних показань, направляються в спеціалізовані лікувально-профілактичні заклади м.Харкова: КНП «Обласна дитяча клінічна лікарня № 1», КНП «Обласна дитяча клінічна лікарня», КНП «Міська дитяча лікарня № 5», КНП «Міська клінічна дитяча лікарня № 16», КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 19», КНП«Міська дитяча клінічна лікарня № 24».

У діагностично-складних випадках з метою уточнення діагнозу, призначення діагностичних та лікувальних процедур дільничний педіатр оглядає хворих сумісно із завідуючим відділенням.

При необхідності є можливість отримати консультації фахівців-консультантів з педіатричних кафедр Харківського національного медичного університету чи Харківської медичної академії післядипломної освіти.

При необхідності дільничний педіатр направляє дітей на консультації до фахівців ДУ «Інститут охорони здоров’я  дітей та підлітків АМН України», ДУ «Інститут патології хребта і суглобів ім. проф. М.І. Сітенка АМН України», кафедри педіатрії №1 та неонатології  Харківського національного медичного університету.

База даних КНП «Міська дитяча поліклініка № 2» Харківської міської ради  включає в себе:

  • програму «Система управління кадрами»;
  • програму «Медична статистика»
  • електронний облік листків непрацездатності «Укрмедсофт»;
  • електронний облік щеплень « Флювак-ДП»;
  • програму «Комплексна система автоматизації фінансово-господарської діяльності підприємства «Парус».

В КНП «Міська дитяча поліклініка № 2» ХМР функціонують «Школа здорового харчування» та «Школа імунізації» в яких лікарі –педіатри, що пройшли спеціальну підготовку, читають лекції відвідувачам поліклініки про переваги здорового харчування дітей та необхідність проведення профілактичних щеплень.