Skip to main content

Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі

Щороку, 28 квітня з нагоди Всесвітнього дня охорони праці більш ніж у ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. В Україні, яка підтримує ініціативи Міжнародної організації праці, День охорони праці запроваджений указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006. і співпадає із Всесвітнім днем охорони праці 28 квітня.

На нашому підприємстві Наказом затверджено План заходів з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці з урахуванням теми 2023 року – «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип та право на роботі».

Велику подяку адміністрація КНП «Міська дитяча поліклініка № 2» ХМР висловлює працівникам, відповідальним за безпечну експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки: лікарю-рентгенологу Фігалюк О.О., лікарю-бактеріологу Кадигроб Т.Г., головній медичній сестрі Голєвій Н.О., які своєчасно, в установлені терміни організовують проведення технічних оглядів, технічного обслуговування та експертизи устаткування, чим забезпечують його безпечну експлуатацію. Наряду з відповідальними особами вагомий внесок у забезпечення безпечної експлуатації обладнання, що працює під тиском вносять нижчепоіменовані працівники: Омеліна Л.І., Мирошниченко О.П., Шутенко Л.Р., а також подяка ліфтеру Ковтун Л.Ф. за безпечну експлуатацію ліфтів. Хочеться відмітити професійну роботу електромонтера з ремонту та налагоджування електроустаткування Тріщова А.Ф., який професійно та якісно виконав безпечне підключення генераторів до мережі електроживлення, чим забезпечено збереження вакцин та освітлення укриття. 

Вагомий внесок в роботу служби охорони праці нашого підприємства вносять: інспектор з кадрів Шумейко Т.Ф., юрисконсульт Конєва І.І.

 Шана та подяка всім працівникам  КНП «Міська дитяча поліклініка № 2» ХМР за сумлінне ставлення до роботи, за додержання вимог техніки безпеки при виконанні своєї роботи, за безпеку на нашому підприємстві.