Skip to main content

Національний портал з імунізації

23-29 квітня цього року проводиться Всеукраїнський тиждень імунізації – 2023 в рамках Європейського тижня імунізації, що відзначається за ініціативою Європейського регіонального бюро ВООЗ щорічно з 2005 року в останній тиждень квітня.

Імунізація є питанням національної безпеки, особливо це актуально під час воєнного стану коли підвищується ризик розвитку і поширення інфекційних хвороб.

Метою цього заходу є покращення інформування населення про важливість імунізації як одного з найважливіших інструментів для захисту себе та своїх близьких від вакцинокерованих хвороб та популяризації рутинних щеплень дітей та дорослих, а також вакцінації проти COVID – 19.  

  Для покращення інформування населення та популяризації рутинних щеплень дітей та дорослих в Україні створено Національний портал з імунізації vaccine.org.ua ( посилання https://vaccine.org.ua/), який символічно запущено в роботу напередодні  Європейського тижня імунізації — 2023.

 

Національний портал з імунізації розроблено за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та ДУ «Центр громадського здоров’я»  МОЗ України та покликаний стати національним джерелом інформації для медичних працівників та пацієнтів про проведення імунопрофілактики дітей та дорослих, про інфекційні хвороби тощо. Також можна відправити запит на інформацію, яку не вдалося знайти на сайті, заповнивши спеціальну форму або звернутися в групу “Вакцинація: питання та відповіді“.  

 

Контент Порталу має виключно інформаційно-роз’яснювальну мету та надає актуальну та корисну інформацію

 

Національний портал з імунізації створено ГС “Коаліція за вакцинацію” завдяки підтримці американського народу, наданій через агентство США з міжнародного розвитку USAID (https://www.facebook.com/USAIDUkraine) в рамках проєкту “Розбудова стійкості системи громадського здоров’я”, який реалізується на підтримку  Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України. 

Не забувайте піклуватися про своє здоров’я та здоров’я ваших дітей. 

Бережіть себе та вакцинуйтеся! 

Джерело інформації – офіційні канали МОЗ України