Skip to main content

Розбудова стійкості системи громадського здоров’я

Проєкт “Розбудова стійкості системи громадського здоров’я”  впроваджує організація Pact  при партнерстві з ГС Коаліція за вакцінацію на підтримку МОЗ України, Центру громадського здоров’я МОЗ України, Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ) та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP).

 

Метою проєкту є  зміцнення спроможності Уряду України попереджувати, виявляти та реагувати на загрози громадському здоров’ю, у тому числі шляхом підвищення рівня охоплення населення вакцинацією проти COVID-19, включаючи вразливі групи населення, а також збільшити рівень охоплення вакцинацією дітей та дорослих за Національним календарем профілактичних щеплень.

 

Завдання проєкту:

– попередження, виявлення та реагування на загрози громадському здоров’ю. В тому числі, збільшення охоплення вакцинацією від COVID-19.

– забезпечення надання критично важливих функцій громадського здоров’я у кризовий період;

– посилення стійкісті громад до потенційних ризиків громадського здоров’я, впровадження заходів на рівні громад, в тому числі комунікаційних, щодо підвищення рівня вакцинації;

– розширення доступу до послуг у сфері психічного здоров’я.

 

Протягом вересня 2022 – вересня 2023 року проєкт впроваджується у 8 регіонах України – Вінницькій, Івано – Франківській, Житомирській, Київській, Одеській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській.

 

Реалізація проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» допоможе:

– підвищити рівень освіченості з питань імунопрофілактики освітян та населення;

– підвищити рівень прихильності до вакцинації серед органів самоврядування, освітян та населення;

– підвищити рівень охоплення вакцинацією проти COVID-19 на рівні громади з використанням альтернативних точок доступу, таких як мобільні медичні бригади;

– підвищити рівень охоплення вакцинацією дітей та дорослих в рамках Календаря профілактичних щеплень на рівні громади.

 

Проєкт фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID – US Agency for International Development).

 

Джерело інформації – Національний портал з імунізації